Geografijos žinių konkursas

Geografijos žinių konkursas


Šiandien sausio 26 d., šeštadienį dalyvavau Lietuvos parodų rūmuose LITEXPO parodos ADVENTUR 2019 metu įvykusiame nacionaliniame geografijos žinių konkurse.Organizatoriai skelbia, kad šių metų konkurse dvejose amžiaus grupėse (VI-VIII ir IX-XII kl.) dalyvavo 693 mokiniai. Konkurso organizatoriai: Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA).

Maksimalaus taškų skaičiaus šiame konkurse nesurinkau, tačiau aš, mano klasiokas ir dar vienas klaipėdietis savo amžiaus grupėje surinkome daugiausiai taškų iš visų septintokų ir daugiau taškų už mus surinko tik penki aštuntokai. 🙂

Tokiu būdu savo VI-VIII kl. amžiaus grupėje tapau vienu iš 16 šio konkurso medalių laimėtojų, kurie buvo apdovanoti atminimo medaliais ir kelionėmis į Varšuvoje esantį Koperniko muziejų. Tad nors tame muziejuje ir esu buvęs, buvau maloniai nustebintas.

“Saulės” privati gimnazija apie tai rašo:

Geografinių žinių konkursas ,,Adventur 2019“

Mūsų gimnazijos mokiniai 2019-01-26 dieną dalyvavo geografinių žinių konkurse ,,Adventur 2019“, kuris vyko LITEXPO parodų rūmuose.
Konkurse dalyvavo apie 500 mokinių iš įvairių Lietuvos gimnazijų. Trys mūsų gimnazijos  mokiniai: Mija Garliauskaitė ( 8 kl.), Kajus Kandratavičius (7 kl.) ir Arminas Lukauskas (7 kl.) iškovojo prizines vietas ir buvo apdovanoti medaliais ir kelionėmis į Varšuvos Koperniko muziejų. Dar du mokiniai: Emilija Tribandytė (8 kl.) ir Povilas Piešina (7 kl.) už puikias geografines žinias buvo apdovanoti diplomais. Konkursui mokinius paruošė geografijos mokytoja Nijolė Pilipavičienė.

Sveikiname nugalėtojus ir labai jais didžiuojamės.

Comments are closed.